Message Filter (2.0.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Priority
da: Prioritet

en: Error
da: Fejl

en: Message type
da: Meddelelsestype

en: Warning
da: Advarsel

en: Configuration
da: Indstillinger

en: The configuration has been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: About
da: Om

en: Route name
da: Rutenavn
