Message Filter (2.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Status
he: סטטוס

en: Priority
he: עדיפות

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Configuration
he: הגדרות

en: About
he: אודות
