Message Filter (2.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Error
hy: Սխալ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
