Message Filter (2.0.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Status
ja: 状態

en: Priority
ja: 優先度

en: Support
ja: サポート

en: Error
ja: エラー

en: Message type
ja: メッセージタイプ

en: Warning
ja: 警告

en: Configuration
ja: 環境設定

en: General Settings
ja: 基本設定

en: About
ja: アバウト

en: Route name
ja: ルート名
