Message Filter (2.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
