Message Filter (2.0.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
