Message Filter (2.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Status
lt: Būsena

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Error
lt: Klaida

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: About
lt: Apie

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas
