Message Filter (2.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Status
lv: Statuss

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Error
lv: Kļūda

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: About
lv: Par
