Message Filter (2.0.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Error
nl: Fout

en: Message type
nl: Berichttype

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Configuration
nl: Instellingen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: The configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: About
nl: Over

en: Route name
nl: Route-naam
