Message Filter (2.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Status
oc: Estatut

en: Priority
oc: Prioritat

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Warning
oc: Avertiment

en: Configuration
oc: Configuracion

en: About
oc: A prepaus
