Message Filter (2.0.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Status
ru: Статус

en: Priority
ru: Приоритет

en: Support
ru: Поддержка

en: Error
ru: Ошибка

en: Message type
ru: Тип сообщения

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: The configuration has been saved.
ru: Настройки сохранены.

en: About
ru: Информация

en: Route name
ru: Название маршрута
