Message Filter (2.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Status
sl: Stanje

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
