Message Filter (2.0.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Priority
sv: Prioritet

en: Error
sv: Fel

en: Message type
sv: Meddelandetyp

en: Warning
sv: Varning

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: The configuration has been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: About
sv: Om

en: Route name
sv: Namn på rutt
