Message Filter (2.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
