Message Filter (2.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Status
te: స్థితి

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: About
te: గురించి
