Message Filter (2.0.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Status
th: สถานะ

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง
