Message Filter (2.0.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Status
tr: Durum

en: Priority
tr: Öncelik

en: Support
tr: Destek

en: Error
tr: Hata

en: Message type
tr: İleti türü

en: Warning
tr: Uyarı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: The configuration has been saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: About
tr: Hakkında

en: Route name
tr: Yol adı
