Message Filter (2.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە
