Message Filter (2.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Status
ur: حالت

en: Priority
ur: ترجیح

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
