Message GC Notify (1.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Mode
nl: Modus

en: Production
nl: Productie

en: Team
nl: Ploeg

en: Send test message
nl: Testbericht versturen

en: About
nl: Over
