Message GC Notify (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Message
vi: Thông điệp

en: Mode
vi: Chế độ

en: Production
vi: Sản phẩm

en: About
vi: Giới thiệu
