Message History (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: exposed
fi: näytetty

en: Has new content
fi: On uutta sisältöä

en: Enable to override this field's links.
fi: Salli ylikirjoitus tämän kentän linkeille.

en: Link this field to the original piece of content
fi: Linkitä kenttä alkuperäiseen sisältöönsä
