Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: On
he: פעיל

en: Message
he: הודעה

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Users
he: חברי האתר

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Node reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Create node
he: יצירת פריט תוכן

en: Full content
he: תוכן מלא
