Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: On
it: Acceso

en: Message
it: Messaggio

en: User
it: Utente

en: Active
it: Attivo

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Inactive
it: Inattivo

en: Users
it: Utenti

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Node reference
it: Riferimento nodo

en: Full content
it: Contenuto completo
