Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: On
ja: オン

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: Active
ja: アクティブ

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Users
ja: ユーザー

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Node reference
ja: ノード参照

en: Skip
ja: スキップ

en: Full content
ja: 全文

en: Editorial
ja: コンテンツ編集

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ja: 下書き
