Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: Published
kk: Жарияланған

en: Users
kk: Пайдаланушылар
