Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
