Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: On
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: Active
lt: Aktyvus

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Users
lt: Nariai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Full content
lt: Pilnas turinys
