Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
