Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: On
mr: वर

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
