Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: On
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Active
oc: Actiu

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Users
oc: Utilizaires

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Full content
oc: Contengut complet
