Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: On
pt: Ligado

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Utilizador

en: Active
pt: Ativo

en: Off
pt: Desligado

en: Published
pt: Publicado

en: Users
pt: Utilizadores

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Full content
pt: Conteúdo completo
