Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: On
sk: Zapnúť

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: Active
sk: Aktívny

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Users
sk: Používatelia

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Node reference
sk: Odkaz na uzol

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Editorial
sk: Editoriál

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
