Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Published
sl: Objavljeno

en: Users
sl: Uporabniki
