Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: On
sv: På

en: Message
sv: Meddelande

en: User
sv: Användare

en: Active
sv: Aktiv

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Users
sv: Användare

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Node reference
sv: Nodreferens

en: Skip
sv: Hoppa över

en: Create node
sv: Skapa nod

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Rendered node
sv: Genererad nod

en: Editorial
sv: Redaktionell

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sv: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sv: Publicerad

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sv: Publicera
