Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: On
ta: சரி

en: Message
ta: செய்தி

en: User
ta: பயனர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Full content
ta: முழு உள்ளடக்கம்
