Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
