Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: On
uk: Увімкнено

en: Message
uk: Повідомлення

en: User
uk: Користувач

en: Active
uk: Активно

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Users
uk: Користувачі

en: Publish node
uk: Публікувати матеріал

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Node reference
uk: Посилання на матеріал

en: Skip
uk: Пропустити

en: Create node
uk: Створити матеріал

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Rendered node
uk: Відображуваний матеріал

en: Comment reference
uk: Посилання на коментар

en: Notify - Email subject
uk: Сповіщення - тема листа

en: Notify - Email body
uk: Сповіщення - текст листа

en: Editorial
uk: Редагування

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати
