Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: On
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: User
vi: Người dùng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Users
vi: Người dùng

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Node reference
vi: Tham chiếu node

en: Skip
vi: Bỏ qua

en: Full content
vi: Nội dung đầy đủ
