Message Integration (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Skip
pt: Pular

en: Full content
pt: Conteúdo completo

en: Rendered node
pt: Node renderizado.

en: Notify - Email subject
pt: Notificar - Assunto do e-mail

en: Notify - Email body
pt: Notificar - Corpo do e-mail

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pt: Rascunho

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pt: Publicado

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pt: Publicar
