Message notification (1.0.1-beta1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: ago
eu: duela

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: With selection
eu: Aukeraketarekin
