Message notification (1.0.1-beta1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Message text
uk: Текст повідомлення

en: Desc
uk: Спад

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ago
uk: тому

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Created timestamp
uk: Час створення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Published date
uk: Дата публікації

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: With selection
uk: З вибраним

en: Message operations bulk form
uk: Пакетна форма операцій з повідомленням
