Message plus (1.0.1-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Update
hu: Frissítés

en: -None-
hu: -Nincs-

en: Message subject
hu: Üzenet témája

en: Author link
hu: Hivatkozás a szerzőre

en: Entity types
hu: Entitástípusok
