Message plus (1.0.1-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: - None -
cs: - Nic -

en: Insert
cs: Vložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Message subject
cs: Předmět zprávy

en: Entity types
cs: Typy entit
