Message plus (1.0.1-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: - None -
et: - Puudub -

en: Insert
et: Sisesta

en: Update
et: Uuenda

en: Entity types
et: Olemi tüübid
