Message plus (1.0.1-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Message subject
hi: संदेश का विषय

en: (Selected)
hi: (चयनित)

en: Message sender
hi: संदेश भेजने वाला
