Message plus (1.0.1-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Insert
it: Inserisci

en: Update
it: Aggiorna

en: Message subject
it: Oggetto del messaggio

en: Entity types
it: Tipi di entità
