Message plus (1.0.1-beta2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Insert
ru: Вставить

en: Update
ru: Обновить

en: Message subject
ru: Тема сообщения

en: Entity types
ru: Типы сущностей
