Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: All
da: Alle

en: Off
da: Afbrudt

en: Inbox
da: Indbakke

en: Desc
da: Faldende

en: Sent
da: Sendt

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Messages
da: Beskeder

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Limit
da: Grænse

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Published date
da: Udgivelsesdato

en: Asc
da: Stigende
