Message Private (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Created date
eu: Sortze data

en: Messages
eu: Mezuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Limit
eu: Muga

en: Interval
eu: Bitartea

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
